Realizace zahrad a zahradnické práce

Základem je zpracovaný návrh řešení zeleně. Přistupujeme ke každému projektu zcela individuálně v souladu s představou a přáním klienta, jeho finančními možnostmi a klimatickými podmínkami, na jejichž základě je vytvořen konkrétní návrh řešení a jeho realizace.

Po výběru uspořádání zahrady, které odpovídá Vašemu vkusu a zároveň splňuje praktické požadavky, je možné přistoupit k realizaci jednotlivých částí zahrady.

Můžete si samozřejmě vybrat, zda zvolíte dodávku již vzrostlých stromů, založení travnatých ploch výsevem nebo trávníkovými koberci, automatické zavlažování atd. Cena realizace zahrady se odvíjí podle těchto požadavků a nároků a vždy je stanovena předem.

Postup při realizaci zahrady

Vaši zahradu je možné realizovat celou najednou nebo po etapách. Jednotlivé činnosti související se založením zahrady jsou součástí položkového rozpočtu zahrady. Jedná se zejména o tyto práce:

Vlastní realizace začíná úpravami terénu, případně u starších zahrad odstraněním starých porostů a zahradních prvků. Před výsadbou rostlin je nutné vybudovat drobné zahradní stavby, opěrné zdi, zahradní komunikace, terasy, kamenné zídky, pergoly, zahradní osvětlení. Nesmíme také zapomenout na závlahové systémy, jež mohou být manuální, ale v dnešní době většina uživatelů volí plně automatické systémy.

Vzhledem k požadavkům klientů a díky naším zkušenostem a možnostem provádíme výsadbu vzrostlé zeleně, zejména solitérních stromů. Nemusíte čekat několik let než zahrada a zeleň dosáhnou požadovaného vzhledu a vzrůstu. Správně založený trávník je jedním z nejdůležitějších článků každé zahrady. Mimo klasického založení travní plochy osetím provádíme i pokládku kobercových trávníků.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na telefonu nebo mailu
+420 602 104 622 | botree@botree.cz